DÁRKOVÉ POUKAZY

Svatby

Vítáme Vás ve dvoře Čertousy

Svatby v Čertousích

Dvůr Čertousy již dvě desetiletí nabízí venkovní i vnitřní prostory pro svatby všech stylů. Jsme svatební místo jako stvořené pro vyslovení osudového „ano“. Máme k dispozici rozlehlou zahradu s altánem, vnitřní prostory pro svatební obřad, slavnostní hostinu nebo raut a prostornou venkovní terasu. Využijte tedy krásného romantického prostředí dvora Čertousy a nechte si zajistit kompletní svatební servis.

Vše na jednom místě – zařídíme obřad, hostinu, hudbu, výzdobu i ubytování pro svatebčany a novomanžele.

Chcete nezávazně zjistit více informací? Kontaktujte nás telefonicky na +420 605 245 546, e-mailem na provozni@certousy.cz nebo přes formulář:

  video
  play-rounded-fill
  Dvůr Čertousy

  Svatební obřad

  Hledáte romantické prostředí pro uspořádání svatebního obřadu v okolí Prahy? Jste na správném místě. V letním období nabízíme možnost obřadu v nádherné zahradě či v novém exkluzivním vnitřním secesním svatebním salonku.

  Oddávajícího na vybrané datum a určitou hodinu zajistíte  na matrice MČ Praha 20-Horní Počernice, telefony a veškeré informace najdete na webu Prahy 20 – ZDE

  Chcete nezávazně zjistit více informací? Kontaktujte nás telefonicky na +420 605 245 546 nebo e-mailem na provozni@certousy.cz

  Partypack 113
  Partypack 79
  Vítáme Vás ve dvoře Čertousy

  Svatební hostina

  Svatební hostina je po samotném obřadu ta nejdůležitější část svatby. Poradíme a připravíme Vám servírovanou či rautovou formu svatební hostiny s možnosti grilování.

  Svatební hostina bude přizpůsobena Vašim individuálním požadavkům, počtu pozvaných hostů i ročnímu období a budeme respektovat Vaše zvyky, životní styl i finanční možnosti.

  Náš tým udělá vše pro to, aby vaše svatební hostina byla dokonalá a splnila všechna vaše očekávání.

  Dvůr Čertousy

  Svatební servis

  Připravíme kompletní set tiskovin – jmenovky, menu i program dne, vše do požadované barvy.

  V rámci banketního servisu připravíme kompletní svatební dekoraci jako květinovou výzdobu obřadních prostor a místa hostiny, vyzdobíme svatební tabuli, dále zajistíme svatební kytici pro nevěstu, kytici pro svědky a maminky, svatební korsáž, vazbu na prstýnky a svatební výzdobu aut a další květinové doplňky dle Vašeho přání.

  Partypack 124 kopie
  Hotel Čertousy***

  Ubytování

  Pro novomanžele máme svatební dar v podobě novomanželského apartmá zdarma s možností snídaně na pokoj.

  Ostatní svatebčané se můžou ubytovat v pokojích za speciální ceny.

  Možnost parkování v areálu hotelu i do druhého dne.