DÁRKOVÉ POUKAZY

Restaurace

Vítáme Vás ve dvoře Čertousy

Pár úvodních vět

Rodinná restaurace s dlouholetou tradicí a důrazem na spokojenost svých zákazníků. V restauraci se mohou hosté těšit na výjimečné speciality šéfkuchaře a jeho týmu, jak z české, tak i z mezinárodní kuchyně. Lahodné domácí dezerty paní Jany vykouzlí sladkou tečku na závěr Vašeho oběda či večeře.

Restaurace má kapacitu 57 míst, je vhodná k uspořádání společenských setkání, rautů a slavnostních příležitostí. V letním období je hostům k dispozici venkovní posezení s krytou terasou a kapacitou 80 míst, a terasou s výhledem na rybník s kapacitou 20 míst.

Parkování v uzavřeném areálu, bezbariérový přístup, mobilní dětský koutek, bezplatné připojení k internetu: to nejsou zdaleka všechny výhody, které Vás u nás čekají.

20230324_1640_IMG_5267
20230324_1644_IMG_5352

Naše restaurace nabízí různé druhy jídel, ale i nápojů včetně vína a piva. Zakládáme si na profesionalitě a chceme, aby byli naši hosté maximálně spokojeni. Zastavte se a přesvědčte se sami. Podáváme snídaně, obědy i večeře.

Rezervace přijímáme na tel. čísle: +420 605 245 543

OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURACE

  • Po-So: 11:00-22:00 hodin
  • Ne: 11:00-21:00 hodin

“Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.”, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.”

Host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudníhořešení spotřebitelských sporů, kterým je:
Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15 120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: www.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.

Pochutnejte si u nás na skvělé snídani, obědu či večeři a dejte si k tomu domácí limonádu, kávu či sklenici vína. Objevte u nás oázu klidu a relaxu.