DÁRKOVÉ POUKAZY

Restaurace

Vítáme Vás v našem rodinném hotelu Čertousy***

Pár úvodních vět

Rodinná restaurace s dlouholetou tradicí a důrazem na spokojenost svých zákazníků. V restauraci se mohou hosté těšit na výjimečné speciality šéfkuchaře a jeho týmu, jak z české, tak i z mezinárodní kuchyně. Lahodné domácí dezerty paní Jany vykouzlí sladkou tečku na závěr Vašeho oběda či večeře.

 

Podáváme snídaně, obědy i večeře. Kvalitní a čerstvé suroviny jsou pro nás samozřejmostí. V letním období je hostům k dispozici venkovní posezení se zahrádkou a krytou terasou s výhledem na rybník plný ryb.

Parkování v uzavřeném areálu, bezbariérový přístup, mobilní dětský koutek, bezplatné připojení k internetu: to nejsou zdaleka všechny výhody, které Vás u nás čekají.

Náš hotel je vyhledávaným místem

Pořádáme firemní a soukromé akce

Rezervace přijímáme na tel. číslech: GSM: 605 245 543, TEL: 281 921 690

OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURACE

  • Po-So: 11:00-22:00 hodin
  • Ne: 11:00-17:00 hodin

“Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.”, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.”

Host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudníhořešení spotřebitelských sporů, kterým je:
Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15 120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: www.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.